flcz flsk

Zahradní Gril BBQ BARREL G8057

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
ZÁHRADNÍ GRIL - BARREL
TEPLOMĚR A NASTAVITELNÉ OTVORY - umožňují grilovat přesně na požadovanou teplotu bez použití dmychadla.
DVOJITÝ GRYL - uhlíkový kanál chrání gril před spálením a usnadňuje čištění grilu. Hlavní rošt se používá k grilování potravin a zavěšená police udržuje teplotu grilovaných pokrmů.
Katalogové číslo: 1492
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 98 Kč
Barevnost:
3860Kč
3190,08 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

ZÁHRADNÍ GRIL - BARREL

TEPLOMĚR A NASTAVITELNÉ OTVORY - umožňují grilovat přesně na požadovanou teplotu bez použití dmychadla.

SPECIFIKACE - černá; dvojitý rošt - hlavní a malý zavěšený; hmotnost ~ 19 kg; rozměry max. 106x65x105cm; průměr kola 15 cm; zahrnutý gril s víkem, zavěšený rošt a rošt na grilování, rošt na uhlí, spodní police, boční a přední police - skládací, 2x kolo, montážní prvky, 2x držadlo pro odstranění roštu.

DVOJITÝ GRYL - uhlíkový kanál chrání gril před spálením a usnadňuje čištění grilu. Hlavní rošt se používá k grilování potravin a zavěšená police udržuje teplotu grilovaných pokrmů.

MANIPULACE S GRYLEM - sada obsahuje odnímatelné rukojeti k roštu, díky kterým můžete bezpečně a rychle odstranit celý rošt s jídlem nebo uhlím z grilu. Praktická kola usnadňují pohyb grilu - jen mírně nadzvedněte gril a zatáhněte za rukojeť.

SPECIFIKACE

Černá barva

rošt: dvojitý - hlavní a malý zavěšený

hmotnost: ~ 19 kg

ROZMĚRY

barel (šířka / délka): 76x40cm

boční police (šířka / délka): 27,5 x 20 cm

přední police (šířka / délka): 64x22,5cm

spodní police (šířka / délka): 64x34cm

rozměry max (šířka / délka / výška): 106x65x105cm

hlavní rošt (šířka / délka): 70x35cm

zavěšený rošt (šířka / délka): 73x13cm

průměr kola: 15cmZahradní gril s krytem a policemi.

Gril je určen pro venkovní použití. Gril je vyroben z plechu s práškovým lakem. Teploměr a knoflíky pro nastavení přívodu vzduchu dávají možnost manipulace s teplotou v uzavřeném grilu bez použití dmychadla. Odnímatelný popelník se samostatnou rukojetí umožňuje odstranit zbytečný popel během grilování. Speciální zásobník na uhlí zabraňuje spálení dna grilu.

Stabilní konstrukce a kola vám umožní přemisťovat i horký gril. Teploměr na víku vám umožní regulovat teplotu grilu. Dva rošty hlavní s otevřenou mřížkou umožňující přístup do ohniště a menší zavěšený.


Uspořádejte talíře, příslušenství pro grilování a jídlo na policích namísto přecházení od grilu ke stolu. Boční police lze namontovat na pravou nebo levou stranu grilu,


Popel můžete rychle vysypat, aniž byste si zašpinili ruce. Vše, co musíte udělat, je vysunout nádobu, vyprázdnit ji a zasunout zpět.

6. DVOJITÝ GRIL

Velký gril na jídlo umožní grilování pro celou rodinu. Rošt na uhlí chrání krb a usnadňuje čištění grilu. Další zavěšený rošt bude udržovat teplotu již grilovaného jídla.

7. OVLADAČ TEPLOMĚRU A VZDUCHU

Umožní vám grilovat přesně na teplotu, kterou potřebujete.


Uhlí by mělo být položeno na rošt. Neměl by se dávat přímo na dno grilu.

Máte dotaz?