flcz flsk

Vozík pro hoverboard Gokart LED

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Náš Hoverkart je revoluční gadget, který během několika minut změní váš hoverboard na skvělý go-kart. Protiskluzová rukojeť a pogumované opěrky nohou zajišťují bezpečnou polohu při řízení.
Měkké a tlusté sedadlo zaručují pohodlné posezení.
Katalogové číslo: 1128
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 58 Kč
787Kč
650,41 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Náš Hoverkart sedátko je revoluční gadget, který během několika minut změní váš hoverboard na skvělý go-kart. To vám poskytne fantastický a nikdy dříve neviděný zážitek z jízdy. Takto lze desku využít ještě rozsáhleji, zaručujeme vám nádherný čas s našimi závodníky na čerstvém vzduchu. Náš kart vám nabízí komfort pro delší výlety. Měkké a tlusté sedadlo pokryté látkou, stejně jako čalouněné opěradlo zaručují pohodlné posezení. Protiskluzová rukojeť a pogumované opěrky nohou zajišťují bezpečnou polohu při řízení.

Délka rámu lze snadno přizpůsobit velikosti těla. Montáž se provádí velmi rychle, nejsou potřebné žádné další nástroje. Deska je upevněna na rámu Kart pomocí elastických pásů na suchý zip, rám je vhodný pro průměry kol až do 22 cm. Tlustá, odolná proti povětrnostním vlivům konstrukce z oceli zajišťuje stabilitu a dlouhověkost.

Řízení s naší mini motokárou je jednoduché a velmi snadno se naučí. Aby se hoverboard pohyboval, musíte obě rukojeti posunout dopředu. Pro zastavení nebo prudké brzdění je třeba  ručně brzdit zpět, jak je obvyklé.

Chcete-li řídit, jednoduše přesuňte jednu rukojeť dopředu než druhou, u všech směrů držte nohy na nosičích. Kart zabírá malý prostor a může být snadno uložen a přepravován. Díky svým malým rozměrům je možné je snadno vzít na výlet. Rámec přidává další zábavy jakémukoliv majiteli hoverboardu, může být použit bez ohledu na věk a pohlaví. Náš skvělý gadget je perfektní dárkový nápad pro mnoho příležitostí. Dej zábavu, radost, dobrou náladu a skvělý pocit.


Barva: černá a modrá
Materiál: ocel, železo, polyuretan
Kolo: polyuretan
Maximální zatížení: 130 kg
Certifikát: CE
Rozměry (délka / šířka / výška): 70-87 / 42 / 45,5 cm
Hmotnost: 4,5 kg
Hmotnost s obalem: 5,2 kg
* Hoverboard není součástí sady.

bflmpsvz
26. 12. 2019
4 nuly
  • muzes se posadit
  • moc drahe
Máte dotaz?