flcz flsk

Skleněný konvektor radiátor MT CH5000DW

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Konvektor se skleněným panelem.
Určeno k okamžitému vytápění všech místností při jakékoli převládající teplotě.
Model je vybaven LED panelem, dálkovým ovládáním a možností ovládání Wifi; snadné použití.
Černá barva. Topný výkon zařízení je 2000 W.
Katalogové číslo: 2062
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 96 Kč
Recyklační poplatek: 3,7 Kč
2987Kč
2468,6 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Elektrický konvektor o výkonu 2000 W s LED displejem a wifi + dálkové ovládání v ceně
DŮLEŽITÁ INFORMACE
Elektrický konvektor je topné zařízení, které je velmi oblíbené mezi uživateli hledajícími produkt z řady topné techniky. Dedikovaný elektrický konvektor o výkonu 2000 W se skleněným LED CH5000W panelem je komfortní zařízení, protože rychle vytopí danou místnost.

PRINCIP FUNGOVÁNÍ KONVEKTOROVÉHO OHŘÍVAČE
Princip fungování takového konvektorového ohřívače je jednoduchý - nasávání studeného vzduchu zespodu jej ohřívá. Topné pletivo použité v radiátoru, které je vyrobeno z tenkých cívek, se zahřívá rychleji než silná topná tělesa, a to zase způsobuje, že radiátor vydává teplo jen několik minut po zapnutí. Ohřátý vzduch uniká foukáním zepředu přes mřížku konvektoru a šíří se po místnosti. Zařízení není složité na ovládání a práce s ním neznamená nic jiného než potěšení a pocit blaženého tepla.

NASTAVENÍ TEPLOTY
Podle potřeby uživatele je možné nezávisle nastavit teplotu pomocí termostatu a vestavěný systém chrání před překročením nastavené teploty okamžitým odpojením napájení. Nastavenou teplotu stačí nastavit na LED panelu pomocí dotykového tlačítka, v aplikaci nebo na dálkovém ovladači. Od této chvíle bude zařízení udržovat požadovanou teplotu v místnosti. Jakmile pocitová teplota klesne pod požadovanou teplotu, ohřívač se okamžitě zapne a příslušně ji vyrovná. Teplotní rozsah je od 10 do 49 °C!

VLASTNOSTI KONVEKTOROVÉHO OHŘÍVAČE CH5000DW
Elektrické konvektory CH5000DW s černým LED skleněným panelem jsou efektivní, lehké a kompaktní, takže je lze rychle přemisťovat a umisťovat v různých místnostech. Je to ideální řešení, když chceme vytápět prostor v nouzových situacích nebo mimo topnou sezónu. Konvektor CH3500W nepracuje neustále, díky tomu je energeticky úsporným zařízením a pomocí ohřevu cirkulujícího vzduchu poskytuje téměř okamžitý pocit zvýšení teploty.

Použití technologie X-Shape znamená, že jednoúčelový konvektor funguje tak, že ohřívá vzduch, který jím proudí, a moderní řešení, kterým je topné těleso ve tvaru X použité při výrobě, umožňuje vyšší účinnost a rychlé zahřátí. Ohřátý vzduch uniká přes horní a spodní rošt konvektoru a šíří se po místnosti.

Dedikovaný model konvektoru CH5000DW je navíc vybaven skleněným panelem s LED displejem a dálkovým ovládáním. Ohřívač má také možnost ovládat aplikaci pomocí WiFi. Použití takového vybavení ve výše uvedeném zařízení s moderním skleněným panelem v černé barvě uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele.

HLAVNÍ FUNKCE PŘÍSTROJE
Ovládání WiFi (aplikace Tuya)
Indikátor pokojové teploty
Dálkové ovládání
Dotykový panel
Panel - LED displej
24h časovač
Technologie X-Shape
Termostat s regulací teploty
Ochrana proti přehřátí
Nemrznoucí režim
IP24 - stupeň krytí (pro použití v koupelně)
Přední strana je vyrobena z tvrzeného skla
Na podlahu nebo na stěnu (včetně příslušenství)
Týdenní časovač
Rodičovský zámek
Detekce otevřeného okna
2 způsoby montáže
2 pracovní režimy
3 pracovní programy
Teplotní rozsah (10 - 49 °C)
HLAVNÍ KOMPONENTY SADA
Skleněný konvektor MalTec LED WiFi
Dálkové ovládání
Nohy pro volně stojící režim s uzamykatelnými kolečky
Šrouby pro montáž nožiček
Montážní sada na stěnu

Máte dotaz?