flcz flsk

Sada na koupání pejska 9428

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)

SALÓN KRÁSY PRO PSY - sestává z otevřeného, ​​vyztuženého batohu se šlemi a tedy z ateliéru, ve kterém se dítě postará o malého, měkkého psa s růžovým límcem pomocí pečovatelských doplňků


Katalogové číslo: 1342
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Původní cena: 420 Kč
288Kč
238 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

SALÓN KRÁSY PRO PSY - sestává z otevřeného, ​​vyztuženého batohu se šlemi a tedy z ateliéru, ve kterém se dítě postará o malého, měkkého psa s růžovým límcem pomocí pečovatelských doplňků, jako jsou: štětec, sušička, psí dobroty, nůžky na drápy a léky ve formě tablet a sirupu.
ZAVŘENO V PRAKTICKÉM OBALU - studio pro péči o psy je v praktickém batohu s nastavitelnými popruhy, díky čemuž je ideální pro starší a mladší nadšence pro psy. Má také pohodlnou rukojeť a sponu, která zabraňuje rozlití hraček. Pod panelem, na kterém se dítě stará o zvíře, je úložný prostor, ve kterém může po dokončení hry uložit veškeré příslušenství.
 - hraní s domácím mazlíčkem ukazuje dítěti, jak velkou odpovědnost má mít psa. Kromě toho zavádí základní postupy, které by se s ním měly provádět, např. Česání, koupání, ořezávání drápů. Stojí za to koupit takový set, pokud dítě dlouho žádá skutečné štěně. Zjistíme, zda se jedná o chvilkový rozmar nebo skutečnou potřebu pohodlí.
 - všichni rodiče / zákonní zástupci dobře vědí, kdy se dítě před odjezdem nemůže rozhodnout, kterou hračku si vzít s sebou. Nakonec skončíme plastovým sáčkem a v nejhorším případě několika plastovými sáčky, které během cesty narušují panenky, maskoti nebo bloky. Díky tomu, že se hračka vejde do malého batohu, je ideální pro zábavu během výletů. Zabírá málo místa a je lehký, takže ho dítě může nosit samo.

SPECIFIKACE: rozměry pouzdra: 27x20x8cm; , materiál: plast; certifikáty: CE, EN 71; věk: 3+; hmotnost: 0,39 kg; hmotnost s obalem; 0,5kg


Máte dotaz?