flcz flsk

INFANTASTIC Dětská dřevěná tabule 9449

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
- oboustranná deska pro až 6 různých aplikací. Umožňuje dítěti malovat křídou na černé straně tabule a malovat perem s plstěnou špičkou na bílé straně. Deska má také klasický počitadlo s korálky, se kterým dítě začne dobrodružství počítání. Poté se může naučit základní matematické operace jako sčítání, odčítání a násobení.
věk: 3+Katalogové číslo: 1340
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 98 Kč
Původní cena: 980 Kč
698Kč
576,86 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
- oboustranná deska pro až 6 různých aplikací. Umožňuje dítěti malovat křídou na černé straně tabule a malovat perem s plstěnou špičkou na bílé straně. Deska má také klasický počitadlo s korálky, se kterým dítě začne dobrodružství počítání. Poté se může naučit základní matematické operace jako sčítání, odčítání a násobení. Dítě bude také jednat s hodinami, na kterých bude moci volně nastavit čas pomocí rukou; Naučte se rozpoznávat čas. Tabule má také abecedu, která umožní vašemu dítěti naučit se první písmena, která později vytvoří první slova.
DŘEVĚNÉ - rám multifunkční výukové desky je vyroben výhradně ze dřeva - vše je dokonale broušené a bezpečné pro děti. Deska je otočná a lze ji použít dvěma způsoby. Může být nasměrován na nás černobílou stránkou. Sada obsahuje velké šrouby, které umožňují pohodlné otáčení a změnu polohy.
ZÁBAVA A UČENÍ - stimuluje fantazii a kreativitu a také trénuje manuální dovednosti u nejmladších. Skvělá zábava nikdy nekončí. Tabule nejen pobaví, ale také učí trpělivost, rozvíjí koncentraci a trénuje paměť, učí první písmena a čísla. Je to skvělý dárek pro každého batole!
PRAKTICKÁ POLICE - pod ní je police, která vám umožní ukládat např. křídu nebo jiné malé hračky dítěte.

SPECIFIKACE - věk: 3+; certifikáty: CE, EN 71; stavební materiál: dřevo; rozměry (délka / šířka / výška): 32/41 / 67 cm; hmotnost: 1,2 kg; hmotnost s balením: 1,5 kg.
Máte dotaz?