flcz flsk

HUINA 1510 RC Bagr s kovovou lžící 11CH, 2,4GHz 1:16

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Tento do detailu propracovaný RC model bagru je díky 11 kanálům jako jediný na trhu schopen simulovat reálné pohyby skutečného bagru.
Vysílačka vysílá na frekvenci 2,4 GHz , díky které můžete ovládat jízdu vpřed, vzad , zatáčet ,zvedat rameno a oproti jiným bagrům i ovládat samostatně pohyby lžíce.
Katalogové číslo: 1823
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 58 Kč
Recyklační poplatek: 10,2 Kč
1267Kč
1047,11 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Rypadlo je ovládáno patnáctikanálovým dálkovým ovládáním, profesionální, intuitivní vysílač s frekvencí 2,4 GHz , který vám umožní ovládat pohyby vozidla. Malý operátor jej může použít k pohybu stroje dozadu a dopředu, odbočení doprava a doleva a ovládání paže a lžíce nahoru a dolů, stejně jako k otočení věže o 360 stupňů a aktivaci zvukových efektů. Můžeme přepravovat písek, kameny nebo jiné materiály na různá místa. Dálkové ovládání má dosah 30 až 50 metrů, což dává dítěti velkou volnost při hraní.
VÍCE nabíjení baterie - sada obsahuje speciální 7,2V 400mAh NiMH, které je třeba pouze připojit k portu umístěného pod buldozer. Je to mnohem pohodlnější a levnější alternativa k běžným bateriím. Když je zařízení vybité, vyjměte baterii ze schránky a připojte ji k USB kabelu, který je součástí sady, a poté k počítači.
Gumové pásy - buldozer má masivní, široké pásy, které usnadňují pohyb venku, například v písku nebo dlažebních kostkách. Navíc při jízdě v bytě nepoškrábe podlahu . Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z pružné pryže, mají velmi dobrou přilnavost na kluzké povrchy .
VYROBENÁ ZPŮSOBEM DIE CAST - vytvořeno díky technologii tlakového lití, vyznačuje se vysokou přesností, vysokou kvalitou povrchu a dokonalou reprodukcí skutečného rypadla v měřítku 1: 1 6 . Má pohon všech kol a je vybaven světly s LED. Plastové a kovové prvky ABS zajišťují trvanlivost a pevnost hračky.
SPECIFIKACE - měřítko: 1:18; Materiál: ABS a kov; kanály dálkového ovládání: 15; rozměry (šířka / délka / výška): 23/15/33 cm; hmotnost: 1,5 kg; hmotnost v balení: 1,78 kg; pracovní frekvence vysílače: 2,4 Ghz; doba nabíjení: 120 minut; baterie: 7,2 V 400 mAh NiMh.
SPECIFIKACE

měřítko: 1:16
Materiál: ABS a Metal
kanály dálkového ovládání: 15
rozměry (šířka / délka / výška): 23/15/33 cm
hmotnost: 1,5 kg
hmotnost v balení: 1,78 kg
pracovní frekvence vysílače: 2,4 Ghz
doba nabíjení: 120 minut
baterie: 7,2 V 400 mAh NiMh
ZAHRNUTA

bagr
dálkový
nabíjecí kabel
DÁLKOVÝ OVLADAČ
Je to perfektní hračka pro každého malého fanouška stavebních strojů. Vozidlo bylo vyrobeno z vysoce kvalitního plastu ABS , má také kovové prvky , jako je lžíce nebo kabina, a široké gumové pásy , díky nimž si hračka poradí i v nejnáročnějším terénu. Kromě toho, když hrajete doma, nebude poškrábaná podlaha. Vyrobený s pzorností k nejmenších detailů, je to perfektní napodobenina. Nechte dětský pokoj proměnit ve skutečnou stavbu!

MODERNÍ DESIGN - UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Die cast je metoda tlakového lití , díky které se vozidlo vyznačuje výjimečnou přesností a každý detail je vylepšen . Kabina má volant a všechny páky potřebné k ovládání stroje. Hračka navíc poskytuje výrazně intenzivní barvy . Bagr má pevné gumové pásy a je vybaven světly s LED diodami. Dálkové ovládání, které má frekvenci 2,4 GHz, rozhodně způsobí, že hračka vynikne od ostatních.

NAUKA BĚHEM ZÁBAVY

Vozidlo má velkou didaktickou roli. Během hraní se dítě rozvíjí motoriku a manuální zručnost. Dálkově ovládaná vozidla mají pozitivní vliv na vývoj koncentrace a rychlost myšlení , chytrost. Je to skvělý způsob, jak hrát ve skupině - s rodiči nebo vrstevníky..

HNACÍ BUCKET S ARM
Lopata rypadla je vyrobena z kovu , díky čemuž je odolná vůči nárazům . Pohyblivý prvek dodává hračce realnou podobu a umožňuje bez problémů nakládat materiály nebo přesouvat objekty z místa na místo.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ 15 kanálů
Dálkové ovládání s profesionálním vysílačem 2,4 GHz vám umožňuje ovládat zařízení ve vzdálenosti 30 až 50 metrů. To dává malému operátorovi příležitost hrát volně. S jeho pomocí může dítě pohybovat vozidlem dopředu, dozadu doprava, doleva a řídit rameno s kbelíkem nahoru a dolů, kromě toho vzít věž o 360 ° a aktivovat zvukové efekty. Dálkové ovládání je napájeno dvěma bateriemi (nejsou součástí dodávky). Rypadlo má režim, ve kterém přechází do rytmu samotné hudby.

ŘÍZENÍ:

Před zahájením hry zapněte buldozer (pod vozidlem)

VPŘED - zatlačte levou páku dopředu

ZPĚT - zatlačte pravou páku dopředu

VLEVO - zatlačte pravou páčku doleva

VPRAVO - zatlačte pravou páčku doprava

VYSOUVÁNÍ RAMENE - stiskněte první tlačítko zprava vpravo

Přesun buldozeru - stiskněte první tlačítko vlevo shora

LŽÍCE - stiskněte druhé tlačítko vpravo

ZVUKOVÉ EFEKTY - stiskněte druhé tlačítko vlevo

NEZÁVISLÝ REŽIM - stiskněte trojúhelníkové tlačítko uprostřed dálkového ovladače

OTOČENÍ - stiskněte levé nebo pravé tlačítko v horní části dálkového ovladače

Včetně baterie a USB kabelu

Máte dotaz?