flcz flsk

Houpací síť pletená H5885

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
houpací síť v brazilském stylu byla navržena tak, aby poskytla maximální pohodlí při relaxaci. Má vysoký hřbet o délce 100 cm. Byl vyroben z bavlny s příměsí polyesteru, díky čemuž je na dotek měkký a příjemný, a trávení času na něm je radost.
Katalogové číslo: 1337
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 96 Kč
Barevnost:
667Kč
551,24 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
- houpací síť v brazilském stylu byla navržena tak, aby poskytla maximální pohodlí při relaxaci. Má vysoký hřbet o délce 100 cm. Byl vyroben z bavlny s příměsí polyesteru, díky čemuž je na dotek měkký a příjemný, a trávení času na něm je radost. Houpací síť mohou využívat jak dospělí, tak děti. Přírodní materiál také zajišťuje správnou ventilaci, která udržuje pohodlí používání zavěšené židle i v horkých dnech.
- produkt má mnoho aplikací, můžeme ho zavěsit venku na zahradě, na balkoně, ale i uvnitř - v obývacím pokoji nebo v ložnici, houpací síť dá místnosti moderní styl; může být také použit v dětském pokoji, bude to užitečné pro mnoho matek, které krmí své dítě nebo usínají kymácející se v náručí! Pro prodloužení životnosti za nepříznivých povětrnostních podmínek by měla být houpací síť zasunuta.
 - vyjde přesně tak, jak si chcete sednout. Neexistují žádná lana nebo švy, takže použití umožňuje relaxovat.
SNADNÁ INSTALACE - vyžaduje pouze zavěšení houpací sítě na háček. Sedadlo lze sklopit, což vám umožní vzít ho na cestu.
SPECIFIKACE - barva: šedá; maximální zatížení: 150 kg; materiál: 75% bavlna + 25% polyester, dřevěný rám; použití: venku / uvnitř; celková výška: ~ 200 cm; rozměry sedadla (šířka / délka) 90/100 cm; šířka houpací sítě: 90 cm; tloušťka rámu: 3 cm; hmotnost: 2,55 kg.

 
Máte dotaz?