flcz flsk

Dětská kuchyňka dřevěná KD9151

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Dřevěná kuchyňka s osvětlením je nepochybně nejlepší dárek, který můžete dát vašemu dítěti.
Děti jsou přirozeně zvědavé na svět a rády napodobují ostatní. Učí se pozorováním a hrou.
Dřevěná kuchyňka je fantastický způsob, jak trávit čas atraktivním způsobem pro děti, které si rády hrají na domečky a připravují jídla.  
Katalogové číslo: 1382
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 96 Kč
Barevnost:
Velikost:
1968Kč
1626,45 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Osvětlení  - v kuchyni je lampa v sadě, kterou lze umístit pod skříňku, do skříňky nebo do trouby - volba je na vás! Osvětlení způsobí, že se dítě bude cítit jako ve skutečné kuchyni, bude mít ještě větší účinek, když je v místnosti již temno, a lampa umožní dítěti připravit večeři pro panenky, medvídky nebo jejich rodiče. Knoflíky trouby navíc při otáčení vydávají charakteristický cvakavý zvuk. Vaše dítě bude potěšeno - kuchyně vám umožní spoustu zábavy.
Doplňky - včetně 4 lžic - naběračka, špagetová lžíce, štěrbinová lžíce a lopatka na těstoviny; hrnec, pánev a poklice. Umyvadlo v troubě je odnímatelné, dítě / rodič jej může naplnit vodou a po hře omýt 'špinavé' nádobí.
- výrobek byl vyroben z vysoce kvalitního dřeva, které ovlivňuje jeho délku používání a bezpečnost a zdraví nejmladších. Toto je nadčasový návrh, který potěší každého. - tato dřevěná kuchyně nejenže poskytuje zábavu, ale také rozvíjí fantazii a stimuluje kreativní myšlení, učí spolupráci ve skupině, zlepšuje sociální a integrační dovednosti; způsobuje zvýšení manuálních a hereckých dovedností. Může se stát inspirací pro dítě a přispět k úspěchu budoucího šéfkuchaře.
Specifikace
materiál: dřevo
barva: světlá hnědá
napájení lampy: 3x AAA
rozměry (šířka / výška): 80/80,5 cm
hmotnost: 12,7 kg
hmotnost s obalem: 13,65 kg

Máte dotaz?