flcz flsk

Proč si vybrat plynový gril?

Největší výhodou těchto grilů je určitě bezpečnost, jednoduchá údržba a nenáročná obsluha. Nemusíte mít doma hromady dřeva nebo dřevěného uhlí. Nemusíte dlouho čekat, až budou uhlíky rozžhavené a připravené ke grilování, protože plynový gril je rozehřátý během chvilky.  

Zapálíte lehkým stlačením a otočením jediného knoflíku, který umožňuje regulaci teploty a tím také úsporu plynu. Navíc vás nebude obtěžovat žádný kouř, ani zápach.

V našem E-shopu nabízíme Zahradní Plynové Grily, které jsou určeny především k venkovnímu použití. Zdrojem energie u těchto grilů je propan-butan.

Grily z naší nabídky mají velice výkonné hořáky, které výrazně snižují spotřebu plynu.

Konstrukce vnitřní části grilu jsou uzpůsobeny tak, že teplo je rovnoměrně rozváděno po celé grilovací ploše, nikoli jen přímo pod samotnými hořáky. Hořáky jsou navíc chráněny před skapávajícím tukem.

Další vychytávkou plynových grilů, které si u nás můžete zakoupit je boční hořák, který je vhodný například pro přípravu polévky nebo omáčky a rozpékání pečiva. Teploměr k určení optimální teploty, který je skvělý pomocník při grilování.

Grily jsou vybaveny min. dvěmi až čtyřmi kolečky s brzdou, proto je velice stabilní a můžete ho jednoduše přemístiť kam zrovna potřebujete.

Plynnové grily mají dlouhou životnost a poměrně snadnou údržbu. Stačí jen po každém grilování očistit rošt a vnější strany grilu pomocí vody a čistícího přípravku.

Nepoužívejte agresivní saponáty, které by mohly poškodit vrchní nátěr grilu!