flcz flsk

Polyratan - odolný nábytek, který vám vydrží roky

Chtěli byste si pořídit nový nábytek na terasu nebo na balkón? A přemýšlíte, z jakého materiálu by měl být, aby venku netrpěl?

Poradíme vám. Tou nejlepší volbou je polyratan.

Polyratanový nábytek je vyrobený z polyetylenu, který je velice pevný.

Svojí strukturou a barvou vám však bude připomínat přírodní proutí. Kostru tvoří nejčastěji lakovaná ocelová nebo hliníková konstrukce.

Vyberte si zahradní ratanový nábytek u nás v e-shopu!


5 skvělých výhod polyratanového nábytku

  • pevnost
  • odolnost
  • pružnost
  • barevná stálost
  • velká variabilita tvarů a pletení vlákna

Dlouhá životnost a snadná údržba

Polyratanový nábytek můžete mít vystavený téměř celý rok. Výborně odolává extrémním výkyvům teplot i povětrnostním vlivům. Úžasné je, že navzdory nepřízni počasí nikdy neztratí svoji barvu. Jeho životnost se odhaduje na 5-10 let intenzivního používání.

Tento nábytek nemusíte nijak složitě zazimovávat, stačí přikrytí plachtou. Pokud ho ale přes zimu uskladníte v temperované místnosti, prodloužíte jeho životnost.

Určitě se vám bude líbit jednoduchá údržba. Stačí voda, ale klidně použijte i běžné saponáty, nábytek nijak nepoškodí.

Vhodný do exteriéru i interiéru

Nábytek z polyratanu je výbornou volbou pro zahradu, terasu, balkón, zimní zahradu, ale hodí se i do bytového interiéru, kde působí lehce a elegantně. Sedací soupravy jsou ideální pro rodinné oslavy, posezení s přáteli nebo relaxaci.

V naší nabídce najdete polyratanové výrobky, jako jsou lehátka nebo postele, doplněné komfortním a měkkým polstrováním pro váš maximální odpočinek. Můžete si vybrat ze širokého spektra typů a barev nábytku i polstrování.

Polyratan je velice oblíbený díky atraktivnímu vzhledu a pohodlnému sezení. Pořiďte si ho i vy a sami se přesvědčíte o jeho přednostech.