flcz flsk

Vysoušeč vzduchu, odvlhčovač 500 ML 10999

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
 Výrobek je určen pro každého, zejména pro alergiky. Je ideální pro použití v místnostech s malými dětmi, těhotnými ženami nebo osobami se sníženou imunitou. Zvýšená vlhkost vede takéke vzniku plísní na zdech, odlepování tapet, škodám na omítkách. 
Katalogové číslo: 1594
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 95 Kč
Původní cena: 1460 Kč
979Kč
809,09 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Zvýšená vlhkost vede ke vzniku plísní na zdech, odlepování tapet, škodám na omítkách. Nedostatečné větrání způsobuje vznik zatuchlého zápachu a plísní ve skříních, spižírnách, kredencích apod. Odvlhčovač tento problém odstraňuje, protože místnosti i ostatní prostory zbavuje nechtěné vlhkosti. Odvlhčovač je lehký a tichý, vhodný pro menší místnosti.

Tento jedinečný odvlhčovač MALATEC dokonale zachycuje a odstraňuje vodu zachycenou ve vzduchu. Funguje na základě technologie Peltier - bez hlasitého kompresoru. K tomu nejsou potřeba žádné kazety ani chemikálie. V místnosti s vysokou vlhkostí se často objevuje nepříjemný zápach, houba, plísně. Tyto podmínky jsou nepříznivé pro zdraví a ovlivňují naši pohodu. Odvlhčovač vzduchu nasává vlhký vzduch a poté jej kondenzuje do vodní nádrže. Jeho účinnost je až 300 / ml kondenzované vody denně! Postará se o vhodnou vlhkost ve vaší domácnosti, a tím o zdraví vás a vašich blízkých.

Specifikace:

Bílá barva;
materiál: plast;
napětí: 220-240V;
adaptér: 9V, 3A;
výkon: 23W;
účinnost: 300 ml denně;
kapacita nádrže: 500 ml;
rozměry (délka / šířka / výška): 14,5 / 12/21 cm;
délka kabelu: 1,5 m;

Máte dotaz?