flcz flsk

Vysavač průmyslový 40L výkon 2500W Malatec

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
objem nádrže: 40 l; maximální sací výkon až 2500 W;  napětí: 220-240V; 50-60 Hz; hlučnost: ≤ 80 dB; průtok vzduchu: 2,2 m3 / min; stupeň ochrany: IPX4 příkon 1600W ; nádrž: nerezová ocel; typ: bez vaků; flinger: ano; filtr: HEPA, materiál, houba (součástí balení); délka hadice: 3m; délka napájecího kabelu: 8m ; rozměry vysavače (délka / šířka / výška): 40/40 / 70 cm; hmotnost: 10,25 kg.

Katalogové číslo: 1388
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 98 Kč
Recyklační poplatek: 16,4 Kč
Velikost:
3280Kč
2710,74 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Náš model průmyslového vysavače má trojitou filtraci, díky které se vysavač nezanáší a méně často je třeba jej čistit! Každý filtr je omyvatelný a opakovaně použitelný, stačí ho umýt pod tekoucí vodou.
Trojitá filtrace zvyšuje kvalitu foukaného vzduchu a dále snižuje obsah prachu ve foukaném vzduchu. Schéma filtrace vzduchu: sací potrubí (potrubí) -> odpadní nádrž -> filtr materiálu -> filtr HEPA -> filtr houbou -> motor -> výfuk
Vysavač má velmi silný elektromotor 1600W s maximálním sacím výkonem až 2500 W!
Odolná nádrž z nerezové oceli shromáždí 40 litrů odpadu.
- vysavač má zásuvku pro připojení elektrického nářadí, umožní vynikající spolupráci s bruskou na omítku, dřevěnou brusku, jakož is dalšími nástroji obsahujícími odsávací zařízení. Zásuvka má výkon až 2000 W! Funkce start-stop navíc znamená, že když je nástroj vypnutý, vysavač se automaticky vypne. Zařízení má funkci dmychadla, odstraní nečistoty z těžko přístupných míst, např. nečistoty ležící v rozích.
Funkce třepačky, díky které je většina prachu ucpávajícího filtr vyhozen obráceným pohybem vzduchu ve vysavači, umožňuje rychlé čištění filtru.
Funkce vypouštění umožňuje pohodlné vyprázdnění nahromaděných kapalin. Zátka byla utěsněna těsněním, které chrání před samovolným únikem vody ven.
Výrobek má také funkci tryskání, která nasazuje všechny nečistoty padající do vysavače na dno nádoby díky použití slingeru. To prodlužuje životnost filtrů, protože se při vysávání nezanášejí. Vysavač má 4 přepravní kola umožňující jeho pohodlnou přepravu, přední kola se mohou otáčet o 360 stupňů, což usnadňuje manévrování.
Výrobek je vybaven 3 m dlouhou hadicí a 8 metrů napájecí šňůrou, která umožní velmi velký pracovní dosah až 11,76 m! Kromě toho má rukojeť regulaci vzduchu, která umožňuje přizpůsobit sací sílu podmínkám.
- sada obsahuje 3 zaměnitelné nástavce které vám umožní širokou škálu možností. Široký, velký kartáč určený pro mokré a suché vysávání funguje ve 2 polohách. První poloha umožňuje mokré čištění, na spodní straně se používá sběrný stěrač, který důkladně čistí povrch nečistot.
Druhá poloha, stisknutím spínače, vyjme chlupy vlasy, což je ideální pro vysávání panelů, koberců, dlaždic atd. Střední kartáč umožní čištění oblastí, které jsou náchylné k poškrábání. Štěrbinový nástavec je zvláště vhodný pro místa, která jsou obtížně přístupná, např. štěrbiny. Ideální pro čištění vozu.
Každý z nástavců může být umístěn na vysavač, takže bude vždy „po ruce“ a neztratí se a použití bude pohodlné. Adaptér dodávaný v sadě můžete použít k použití menších tipů.
- v našem modelu vysavače použil výrobce motor z mědi, což je dvakrát tak delší životnost než většina vysavačů dostupných na trhu, které používají motory z hliníku.
Bezsáčkový průmyslový vysavač vám umožní důkladně ho vyčistit po všech renovačních pracích, zkontrolovat, zda jsou v něm nečistoty, omítky, prach, prach, čisté čalounění a podlahy, a také odstranit studený popel z krbu nebo vyčistit garáž. Pokud však chcete vysát například sádru, použijte jeden z pytlů obsažených v sadě, jednorázový papír nebo plátno pro opakované použití.
Nečistoty shromažďujete přímo do vaku a snadno je zlikvidujete nebo vyprázdníte pro opětovné použití.
SPECIFIKACE - objem nádrže: 40l; maximální sací výkon: 2500W ; napětí: 220-240V; 50-60 Hz; příkon 1600W
Hlučnost: ≤ 80 dB; průtok vzduchu: 2,2 m3 / min; stupeň ochrany: IPX4; nádrž: nerezová ocel; typ: bez vaků; flinger: ano; filtr: HEPA, materiál, houba (součástí balení); délka hadice: 3m; délka napájecího kabelu: 8m; rozměry vysavače (délka / šířka / výška): 40/40 / 70 cm; hmotnost: 10,25 kg

Máte dotaz?