flcz flsk

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorem 9298

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Ultrazvukový zvlhčovač generuje frekvencí jeden milionkrát za sekundu.
 . Příliš málo vlhkého vzduchu na úrovni méně než 30% vede k rychlejší dehydrataci sliznic, kožním problémům, alergiím a dýchacím problémům.
 Zvlhčovač s ionizační funkcí je také dokonalým zařízením pro potírání škodlivých pozitivních iontů generovaných elektrickým zařízením.
AROMATERAPIE
. IONIZACE
Způsobuje redukci škodlivých iontů (pozitivních iontů), které mění záporné ionty - jakékoli znečištění padá na zem místo putování do našich plic; vzduch je lehký a svěží.


Katalogové číslo: 1319
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 98 Kč
Velikost:
Původní cena: 1 397 Kč
1377Kč
1 138 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Ultrazvukový zvlhčovač generuje frekvencí jeden milionkrát za sekundu.
 Mlha se mísí se vzduchem, aby se dosáhlo rovnoměrné vlhkosti.
Digitální zvlhčovač vám pomůže odstranit problém suchého vzduchu ve vaší domácnosti nebo kanceláři. Příliš málo vlhkého vzduchu na úrovni méně než 30% vede k rychlejší dehydrataci sliznic, kožním problémům, alergiím a dýchacím problémům.
 Vlhkost v místnostech se může snižovat na podzim a v zimě, při plné době topení a v létě při vysokých teplotách. Problém suchého vzduchu je dokonale vyřešen digitálně řízeným zvlhčovačem.
Toto zařízení vytváří chladnou mlhu, která zvyšuje množství vlhkosti v místnosti až na 50 m2.
Zvlhčovač s ionizační funkcí je také dokonalým zařízením pro potírání škodlivých pozitivních iontů generovaných elektrickým zařízením.


AROMATERAPIE
Aromatické oleje obsažené v sadě vytvářejí nejen zdravou, ale také příjemnou atmosféru. Stačí jen 1-2 kapky na houbičku a aroma se šíří mlhou - nelijte oleje přímo do vody, protože nejsou rozpustné a existuje riziko poškození zařízení.

IONIZACE
Způsobuje redukci  škodlivých iontů (pozitivních iontů), které mění záporné ionty - jakékoli znečištění padá na zem místo putování do našich plic; vzduch je lehký a svěží.
TIŠE
Vytváří co nejméně hluku - jeho hluk je 35 dB, takže pro členy domácnosti není stresující - zejména pro děti, jejichž spánek je často mělký, bude vhodný. Zvlhčovač nenarušuje vaše každodenní činnosti ani práci. Může hladce běžet celou noc a neruší spánek, naopak - zlepšuje jeho kvalitu a uživatel se stává více uvolněným, mlha umožňuje relaxovat a minimalizovat nahromaděný stres během dne.

ZOBRAZOVÁNÍ
Možnost digitálního ovládání zvlhčovače s ionizační funkcí zvyšuje snadnost použití.
 Intuitivní ovládání ocení všichni. Součástí je také dálkové ovládání pro ovládání zvlhčovače z dálky.
ČASOVAČ
Zvlhčovač má časovač s možností nastavení hodin od 1 do 12 hodin.

VELKÁ NÁDRŽ
Digitálně řízený zvlhčovač vzduchu má velký 4,5 litrový rezervoár, takže může běžet až 18 hodin, takže jej nemusíte často doplňovat, když jej zapnete večer, zvlhčovač zůstane zapnutý až do  příštího odpoledne.

Již od dalšího nákupu pro registrované uživatele % sleva na veškeré zboží

Máte dotaz?