flcz flsk

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorem 4,5L ML 6906

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Náš tenký zvlhčovač funguje v místnostech s extrémně suchým vzduchem. Nedostatečná vlhkost v okolním prostředí může způsobit sliznice, problémy s kůží a dýchacími orgány a dlouhodobě vás zhoršovat. Elegantní zvlhčovač vydává jemnou mlhu a udržuje vlhkost v prostorách až 25 metrů čtverečních na pohodlné úrovni.
Katalogové číslo: 1358
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Recyklační poplatek: 10,2 Kč
Původní cena: 1297 Kč
887Kč
733,06 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Kromě toho můžete také použít jako zajímavou výzdobu v mnoha interiérech.
Nejen iontová funkce zvyšuje vlhkost v místnosti, ale také účinně snižuje množství škodlivých pozitivních iontů emitovaných všemi elektrickými spotřebiči. Tenké zařízení lze velmi dobře a efektivně stojící v místnosti, čímž zabraňuje pálení očí a bolestem hlavy pokud třeba sedíte příliš dlouho před počítačem.
Odstraňuje pozitivně nabité ionty a nahrazuje je negativními. Ale je také jako krásná dekorace v obývacím pokoji nebo v ložnici. Náš zvlhčovač, na 2 esejích se můžete ovládat v jaké intenzitě se mlha extrahuje.
Tenký zvlhčovač je velmi snadné ovládat, všechny nastavení lze provést intuitivně. Můžete nastavit provoz podle vašich osobních předpokladů a ovládat zvlhčovač, jak potřebujete.
Dokonce i intenzivní vypařování jemné mlhy může zvýšit vlhkost v místnostech během několika minut. Prostřednictvím 2 různých nastavení si může zvolit, jak se vypouští mlha. Pokud je nádrž na vodu prázdná, jednotka se automaticky zastaví.
Po naplnění přístroj opět funguje normálně a je plně funkční. To zaručuje bezpečný a efektivní provoz a zabraňuje vyprázdnění nádrží a následnému poškození.
Maximální kapacita nádrže je až 4,5 litru, takže máte vždy dostatek vody v nádržce. Nepřetržitý provoz lze nastavit na 15 hodin, takže zvlhčovač může být také používán v noci. Takže máte klidný spánek a vždy příjemné vnitřní klima, maximální hladina hluku 35 dB nevyvolává nadměrný hluk.
SPECIFIKACE:
výkon: 25W
napájení: 220-240V, 50-60Hz
kapacita: 4,5l
max. podlahová plocha: 25m²
množství odpařované vody: 250 ml / h
hlučnost: 35 dB
ionizace: ano
pracovní doba: 15h
rozměry (délka / šířka / výška):18 x 18 x 109cm
hmotnost: 1,8 kg
hmotnost při balení: 2,3 kg
VČETNĚ
zvlhčovač
2x koncovka

Máte dotaz?