flcz flsk

Trekingové hole s odpružením modré 2 ks P8863

Sleva 51 %
Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Trekingové hole 
trekingová tyč má teleskopické nastavení výšky, díky čemuž ji lze snadno přizpůsobit výšce osoby
systém Antishock a gumová čepice usnadňují pohyb na různých typech povrchů
Katalogové číslo: 1204
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Barevnost:
Původní cena: 580 Kč
285Kč
235,54 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
Trekingové hole
NASTAVENÍ DÉLKY - trekingová tyč má teleskopické nastavení výšky, díky čemuž ji lze snadno přizpůsobit výšce osoby pomocí zařízení; produkt je vhodný pro uživatele různého věku; ideální pro ženy, muže a mládež.
CUSHIONING - speciální systém Antishock a gumová čepice usnadňují pohyb na různých typech měkkých a tvrdých povrchů; minimalizovat přenos vibrací a chránit klouby; víčko zabraňuje kolizi a poškození špičky tyče.
PŘENOSNÝ - skládací tyč zabírá málo místa, což usnadňuje skladování a přepravu; můžeme jej snadno zabalit do batohu nebo tašky a vzít s sebou na jakékoli místo nebo výlet. Hůl má nízkou hmotnost, což zaručuje pohodlí a pohodlí při chůzi.
PŘÍSLUŠENSTVÍ - 4 sady a 2 talíře jsou součástí sady. V závislosti na zemi a typu cesty si můžeme vybrat, kterou špičku vložíme na hůl. Kulatý hrot bude užitečný při výpravách na rovných površích, pro procházky v horách doporučujeme používat „botu“. Speciálně profilovaný dezén zvyšuje přilnavost hole k zemi, a tím snižuje možnost uklouznutí a riziko pádu a zranění. S pomocí překryvů se postaráme o vaši bezpečnost i životnost sloupů. Desky slouží jako ochrana před póly padajícími do písku nebo sněhu.
SPECIFIKACE - materiál: hliník; délka: 65 - 105 cm; hmotnost: 0,65 cm

materiál: hliník
délka: 65-105cm
hmotnost: 0,65 cm



Pavel
26. 10. 2019
Máte dotaz?