flcz flsk

Svíticí girlanda hvězdy studené 12-ti clonové záclony 138 LED diodami uvnitř 7202

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Krásné světelné záclony dávají každému apartmánu a každému pokoji kouzlo. Zvláště v době Vánoc se osvětlují mnohé lesklé hvězdy jako dekorace na úžasně vyzdobených oknech.
Katalogové číslo: 1312
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Recyklační poplatek: 8,5 Kč
Barevnost:
Velikost:
Původní cena: 750 Kč
448Kč
370,25 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
Krásné světelné záclony dávají každému apartmánu a každému pokoji kouzlo. Zvláště v době Vánoc se osvětlují mnohé lesklé hvězdy jako dekorace na úžasně vyzdobených oknech. Naše 12 osvětlovací hvězdy jsou nejen vhodné pro svátky, ale mohou být připojeny a používány po celý rok. Dávají každému pokoji jedinečný přízvuk a zvláštní atmosféru.
Sada obsahuje 12 osvětlených LED, napájených třemi bateriemi AA (není součástí dodávky). Takže můžete použít pohádkové svítilny i tam, kde není žádný zdroj energie, LED diody nepotřebují dostatek energie a baterie mohou být provozovány po dlouhou dobu. Jednotlivé hvězdy mají bílou barvu, světlo svítí v teplé bílé barvě a ve studené bílé barvě. Celkově je 440 cm dlouhá clona světel osvětlena 138 LED diodami, různé světlé barvy vytvářejí jedinečné moře světla.
Hvězdná opona je nejen výjimečně vkusná dekorace, ale také skvělé zázemí pro fotky. Ty zajistí, že každý snímek dostane slavnostní kouzlo. Může být vyrobeno mnoho různých osvětlení a stylů, takže fotografie mohou být předem zvýrazněny nekonvenčním způsobem. Použití jako stolní dekorace je možná, existuje mnoho uspořádání.
Máte dotaz?