flcz flsk

Stolní fotbal Infantastic XXL 120x61x78 cm

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Vzrušující hra, kterou milují děti i mládež a dospělí. Stolní fotbalová hra XXL úžasně spojuje generace. Pravděpodobně není nikdo, kdo by si během hry nechtěl vyzkoušet ruku. Pro zábavu se nemusíte rozlišovat mezi různými a zločinci. Vše, co potřebujete, jsou reflexy, přesnost pohybů a trochu štěstí. Foosball je skvělá dárková volba pro všechny milovníky sportu a soutěže. Funguje skvěle jak na domácích hrách, tak na večírcích, ve společných místnostech školy nebo v arkádách. Hra bude perfektní jako vánoční dárek, narozeniny nebo jiné příležitosti. 

SPECIFIKACE - počet hráčů: 22; rozměry (délka / šířka / výška): 120/61 / 78 cm; hmotnost s balením: 24,5 kg.
Katalogové číslo: 1378
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 98 Kč
Barevnost:
Velikost:
Původní cena: 3 460 Kč
2590Kč
2 140 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Stolní fotbal XXL 120x61x78

 - na rozdíl od jiných modelů nabízí OUR až 5 míčků v sadě! Nemusíte se obávat ztráty míče. Otvory pro jejich vložení jsou umístěny na obou stranách stolu, což zvyšuje pohodlí hry. Kromě toho byl každý z průvodců zajištěn zátkami, takže během emocionálních her je stůl stabilní a není vystaven modřinám.
PRO DĚTI A DOSPĚLÉ - stolní fotbal ve velikosti XXL je hra, která určitě spojuje generace. Je to skvělý způsob, jak se bavit pro děti, mládež a dospělé - bez ohledu na pohlaví. Nemusíte rozlišovat mezi zločincem a jiným - prostě se bavte.
ANTI-SLIP MANIPULACE - na držadlech jsou speciálně profilované, neklouzavé držadla - 4 na každé straně stolu, díky čemuž je jistý úchop a přesné pohyby. Dokonce i zpocené emoce udrží vaši ruku dokonale.
- každý gól má počítadlo branek, oproti běžným modelům s posuvníkem náš vzhled vypadá stylověji a jeho použití je praktičtější. Už si nemusíte pamatovat výsledek - Brankář učiní hry spravedlivými a nejlepší vyhrají.
- stolní fotbalová hra je  vyrobena z  odolných materiálů, takže vám bude sloužit dlouho.

SPECIFIKACE - počet hráčů: 22; rozměry (délka / šířka / výška): 120/61 / 78 cm; hmotnost s balením: 24,5 kg.
stůl
22 hráčů
5 míčků

Již od dalšího nákupu pro registrované uživatele % sleva na veškeré zboží

Máte dotaz?