flcz flsk

Stínící plachta obdélník 3 x 4 m 10190 šedá

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Plachta 3 x 4 m
OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ - vzhledem k tomu, že plachta je vyrobena z vysoce kvalitních polymerních vláken s vysokou gramáží, nedovoluje pronikání slunečního záření. Účinně snižuje teplotu pod plachtou a umožňuje cirkulaci vzduchu, což je velmi užitečné v horkých letních dnech.
Katalogové číslo: 1952
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 58 Kč
867Kč
716,53 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Plachta 3 x 4 m
OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ - Vzhledem k tomu, že plachta je vyrobena z vysoce kvalitních polymerních vláken s vysokou gramáží, nedovoluje pronikání slunečního záření. Účinně funguje teplota pod plachtou a umožňuje cirkulaci vzduchu, což je velmi užitečné v horkých letních dnech.
WATERPROOF - materiál použitý v plachtě na slunci je vodotěsný a proto účinný vůči vlhkosti. Extrémně rychle schne, což je velmi důležité v rychle se měnícím počasí.
NASTAVENÍ POLOHY - můžete plachtu nastavit v jakémkoli úhlu, v závislosti na vašich preferencích a dopadu slunečního záření. S tým vám pomohl speciální tkaniny a háčky umístěné na jeho okrajích.
MULTIFUNKČNÍ - plachta bude perfektní v zahradě, na terase nebo v kempu. Záleží jen na vás, jak využijete svůj potenciál. Díky montážní sadě přiložené k plachtě ji můžete zavěsit prakticky na jakékoli místo podle svého výběru.
SPECIFIKACE - šedá; materiál: polyester; hustota: 180 g / m2;; hmotnost: 2,1 kg

Máte dotaz?