flcz flsk

Stínící plachta celta čtverec 5m 10188

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Plachta 5 x 5 m
OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ - vzhledem k tomu, že plachta je vyrobena z vysoce kvalitních polymerních vláken s vysokou gramáží, nedovoluje pronikání slunečního záření. Účinně snižuje teplotu pod plachtou.
Katalogové číslo: 1739
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 58 Kč
Barevnost:
1447Kč
1195,87 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ - vzhledem k tomu, že plachta je vyrobena z vysoce kvalitních polymerních vláken s vysokou gramáží, nedovoluje pronikání slunečního záření. Účinně snižuje teplotu pod plachtou a umožňuje cirkulaci vzduchu, což je velmi užitečné v horkých letních dnech.
WATERPROOF - materiál použitý v plachtě na slunci je vodotěsný a proto odolný vůči vlhkosti. Extrémně rychle schne, což je velmi důležité v rychle se měnícím počasí.
NASTAVENÍ POLOHY - můžete plachtu nastavit v libovolném úhlu, v závislosti na vašich preferencích a dopadu slunečního záření. S tím vám pomohou speciální tkaniny a háčky umístěné na jeho okrajích.
MULTIFUNKČNÍ - plachta bude perfektní v zahradě, na terase nebo v kempu. Záleží jen na vás, jak využijete jehí potenciál. Díky montážní sadě přiložené k plachtě ji můžete zavěsit prakticky na libovolné místo podle svého výběru.
SPECIFIKACE - šedá; materiál: polyester; hustota: 180 g / m2; rozměry: 5 x 5 m; hmotnost: 4,5 kg

Máte dotaz?