flcz flsk

SPORT kancelářská židle křeslo MALATEC LED 007

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
LED OSVĚTLENÍ - má LED osvětlení, aplikované kolem okrajů. maximální zatížení: 150 kg; materiál židle: PVC; napájení: USB; kola: guma; celkové rozměry (délka / šířka / výška): 67/67 / 120 cm; hmotnost: 21,2 kg; hmotnost s balením: 22,15 kg.
Katalogové číslo: 1339
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 98 Kč
Barevnost:
Původní cena: 3 680 Kč
3280Kč
2 711 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
- má LED osvětlení, aplikované kolem okrajů. Páska byla namontována přesně, díky čemuž křeslo získalo moderní herní vzhled! Byl udržován ve sportovním, typicky mužském stylu. Židle má široké, kbelíkové sedadlo, které poskytuje svobodu a pohodlí při používání. Pod ní jsou kapsy pro uložení např. Power bank.
PAMĚŤ PAMĚTI - křeslo má paměťové pěnové sedadlo - má tvarovou paměť. Je odolný a flexibilní v konstrukci, což umožňuje delší životnost bez ztráty vlastností; jeho flexibilita mu umožňuje přizpůsobit se tvaru těla, a tedy? Sedět na křesle celé hodiny bude velmi pohodlné a příjemné.
GUMOVÁ KOLA - použití gumových koleček znamená, že podlaha není vystavena poškrábání a koberec zůstává neporušený. Vylučuje také použití těžkopádných vycpávek, které nelze snadno čistit a po chvíli vypadají nevzhledně. Kola zajišťují bezpečnou zemi a pohyb kolem je tichý a pohodlný. Když většina lidí regeneruje svou sílu před příštím dnem, hráč neztrácí chvilku a v noci prochází další úrovně - NAŠE KOLE způsobí, že při pohybu ostatní členové domácnosti neslyší hluk, který by mohl narušit jejich spánek.
PLNÝ POHODLÍ - 3D područky! Možnost kombinací, jako je nastavení nahoru / dolů, dopředu / dozadu, doprava / doleva, umožňuje přizpůsobit se jakémukoli psacímu stolu, jakož i stavbě těla, což je důležité zejména během mnoha hodin her. Jejich struktura je neklouzavá, odolná proti deformaci, což umožňuje pohodlnou oporu snižující bolest v loktech i namáhání páteře. Dále obsahuje 2 polštáře: pod hlavou a pod páteří, které účinně uvolňují krční a bederní oblast; polštáře jsou upevněny pomocí „klikacích“ pásů, které zaručují stabilitu; nepohybujte se a také vám umožní nastavit je do vhodné výšky. Správná poloha minimalizuje únavu těla a vylučuje bolest svalů způsobenou nesprávným umístěním. Křeslo má také maximální nastavitelný sklon opěradla až do polohy ležení -> 90 - 180 °! Rozložení křesla do polohy pro ležení umožňuje chvíli odpočinku, relaxace, např. U vaší oblíbené série nebo filmu, a také chvilku spánku a uvolnění svalů. Postarejte se o své zdraví a zdraví vašeho dítěte!
SPECIFIKACE
 - maximální zatížení: 150 kg; materiál židle: PVC; napájení: USB; kola: guma; celkové rozměry (délka / šířka / výška): 67/67 / 120 cm; hmotnost: 21,2 kg; hmotnost s balením: 22,15 kg.


Již od dalšího nákupu pro registrované uživatele % sleva na veškeré zboží

Máte dotaz?