flcz flsk

SPORT herní židle křeslo MALATEC 8979

Sleva 12 %
Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Pro dokonalý herní zážitek i sledování filmů je zásadní ergonomická opora a dostatečné pohodlí, které přináší herní židle Malatec.
Kvalitní polstrování a povrch ze syntetické kůže poskytne komfortní posezení i při několikahodinovém hraní.
Katalogové číslo: 1932
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 98 Kč
Původní cena: 3980 Kč
3487Kč
2881,82 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
SPECIFIKACE

certifikáty: CE, SGS
barva: černá a červená
maximální zatížení: 180 kg
materiál: kov + EPE pěna + ekologická kůže
kola: silikon
celkové rozměry (délka / šířka / výška): 124/63 / 63 cm
hmotnost: 19,5 kg
hmotnost s balením: 19,8 kg
Otočná herní židle je pro milovníky počítačových her nenahraditelná. Nastavitelná konstrukce zaručuje plné pohodlí při používání během mnoha hodin her nebo práce. Křeslo udržuje uživatele při extrémních hrách v dobré kondici. Ideální pro hráče i pro lidi, kteří tráví mnoho hodin u počítače z hobby nebo profesionálních důvodů. Správné křeslo s regulací a správné postavení těla je velmi důležité pro zdravé sezení a minimalizuje riziko následných problémů.

Židle má schopnost seřizovat výšku sedadla a nastavit opěradlo . Bez ohledu na výšku uživatele bude vyhovovat jakékoli osobě. Funguje skvěle pro starší hráče i studenty. Možnost vychýlení v libovolné poloze umožňuje pohodlnou a míru využití při hraní, ale ne jen - to je ideální pro mnoho hodin práce - židle zajistí správnou polohu páteře, po zvolení vhodné polohy můžeme aretovat stisknutím páčky dolů. Pokud si uživatel přeje chvilku relaxace, stačí se opřít a neblokovat páku, umožní to houpání při zajištění dostatečného krevního oběhu a také sníží svalové napětí. Pomocí odchylky můžeme také použít křeslo pro sledování filmů atd. Rozkládací, sklopná opěrka pro nohy , skrytá pod sedadlem, poskytuje pohodlí a zlepšuje krevní oběh v nohou. Speciální profil kbelíku znamená , že židle sedí mimořádně pohodlně a únava není tak znatelná jako u běžných, nejjednodušších modelů židlí. Další výhodou jsou 2 polštáře - pod hlavou a pod páteří, které účinně uvolňují krční a bederní oblast. Polštáře jsou upevněny na popruhu s "cvaknutím", což zaručuje stabilitu. Nehýbají se a také vám umožňují nastavit je do vhodné výšky. Potah sedadla lze sejmout a prát při nízké teplotě, takže jeho udržování v perfektním stavu není problém. Spodní část herní židle je stabilní základna s 5 paprsky s protiskluzovými podložkami na nohy a silikonovými koly, které nepoškrábají podlahu.

Použití silikonových kol znamená, že podlaha není vystavena poškrábání a i koberec zůstává neporušený. Vylučuje také použití těžkopádných vycpávek, které nelze snadno čistit a po chvíli vypadají nevzhledně. Silikonová kola zajišťují bezpečný a tichý pohyb.
Židle byla vyrobena z odolného, hladkého a snadno čistitelného materiálu.

Křeslo má zajímavý a atraktivní vzhled. Je ve sportovním stylu. Pečlivé zpracování a estetický vzhled s důrazem na detaily nepochybně dávají hodnotu výrobku.
Máte dotaz?