flcz flsk

RC Nakladač s kovovou lžící 6CH, 2,4GHz 1:18 1520

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - buldozer je ovládán šestikanálovým dálkovým ovládáním pomocí intuitivního vysílače s frekvencí 2,4 GHz , který vám umožní ovládat pohyby vozidla. Malý řidíč může použít pro pohyb stroje funce: dozadu a dopředu, odbočení vpravo a vlevo, a ovládat rameno s lopatou nahoru a dolů tak, že může přepravovat písek, kameny nebo jiné materiály na různá místa. Ovládání má dosah 30 až 50 metrů.
Katalogové číslo: 1572
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 58 Kč
Recyklační poplatek: 10,2 Kč
886Kč
732,23 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

MULTIPLE BATERIE NABÍJENÍ - sada NiMh 4,8 V 400 mAh je součástí sady, kterou stačí připojit k portu umístěnému pod buldozerem. Je to mnohem pohodlnější a levnější alternativa k běžným bateriím. Když je zařízení vybité, vyjměte baterii ze schránky a připojte ji k USB kabelu, který je součástí sady, a poté k počítači
Gumová kolečka - buldozer má masivní, široká gumová kolečka, které usnadňují poyb v terénu, například v písku nebo na dlažebních kostkách. Navíc při jízdě v bytě nebude poškrábaná podlaha. Vzhledem k tomu, že jsou pneumatiky vyrobeny z pružné pryže, mají velmi dobrou přilnavost na kluzké povrchy.
VYROBENÁ ZPŮSOBEM DIE CAST - vytvořeno technologii tlakového lití , vyznačuje se vysokou přesností, vysokou kvalitou povrchu a perfektní reprodukcí skutečného buldozeru 1:18 . Má pohon všech kol a je vybaven světly s LED. Plastové a kovové prvky ABS zajišťují trvanlivost a pevnost hračky.

Specifikace - měřítko: 1:18; pracovní frekvence vysílače: 2,4 Ghz;
doba nabíjení: 120 minut;
baterie: 4,8 V 400 mAh NiMh;
Materiál: ABS a kov;
kanály dálkového ovládání: 6;
rozměry (šířka / délka / výška): 14,5 x 30 x 20 cm; hmotnost: 1,2 kg; hmotnost v balení: 1,47 kg.
SPECIFIKACE

Je to perfektní hračka pro každého malého fanouška stavebních strojů. Vozidlo bylo vyrobeno z vysoce kvalitního plastu ABS , má také kovové prvky , jako je lžíce nebo kabina, a široké gumové pneumatiky , díky nimž si hračka poradí i v nejnáročnějším terénu. Kromě toho, když si hraje doma, nebude ničit podlahu. Vyrobeno s přihlédnutím k nejmenším detailům, je to dokonalá imitace skutečného měřítka 1:18 . Nechte dětský pokoj proměnit ve skutečnou stavbu!

MODERNÍ DESIGN - UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Die cast je metoda tlakového lití , díky které se vozidlo vyznačuje výjimečnou přesností a každý detail je vylepšen . Kabina má volant a všechny páky potřebné k ovládání stroje. Hračka navíc poskytuje výrazně intenzivní barvy . Buldozer má pohon všech kol (4x4) a je vybaven světly s LED. Dálkové ovládání, které má frekvenci 2,4 GHz, rozhodně způsobí, že hračka vynikne od ostatních.

NAUKA BĚHEM ZÁBAVY

Vozidlo má velkou didaktickou roli. Během hraní se dítě rozvíjí motoriku a manuální zručnost. Dálkově ovládané vozy mají pozitivní vliv na rozvoj koncentrace a rychlost myšlení, chytrost. Je to skvělý způsob, jak si hrát ve skupině - s rodiči nebo vrstevníky.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Ramenem ovládáme lžičkou nahoru a dolů, takže můžeme přepravovat písek, kameny nebo jiné materiály na různá místa a použít lžíci i jako buldozer.
Dálkové ovládání je napájeno dvěma bateriemi (nejsou součástí dodávky).
Včetně baterie a USB kabelu
Hračka je vybavena baterií NiMh 4,8 V 400 mA , která by měla být vložena a připojena k hračce zasunutím zástrčky do speciální zásuvky umístěné v úložném prostoru chráněném klapkou pod vozidlem. Po vybití jednoduše odpojte baterii a připojte ji kabelem, např. K počítači nebo k nabíječce a poté do zásuvky.

ŘÍZENÍ:
Před zahájením hry zapněte ovladač a buldozer (pod vozidlem)
VPŘED - zatlačte obě páčky dopředu
ZPĚT - zatlačte páčky dozadu
VLEVO - zatlačte na levou páčku
VPRAVO - zatlačte na pravou páčku
FUNKCE ZVEDÁNÍ - stiskněte tlačítko NAHORU
FUNKCE SPOUŠTĚNÍ - stiskněte tlačítko DOLU

Máte dotaz?