flcz flsk

Noční lampička měsíc 15cm 16 barev

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Tato designová lampa je skvělá pro jakýkoli interiér. Bude to působivé v dětském pokoji, ložnici nebo obývacím pokoji. Můžete si ji dát večer na nočním stolku nebo na vyšší polici a když se rozsvítí, bude mít místnost jedinečnou atmosféru.
Katalogové číslo: 1387
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Barevnost:
Původní cena: 860 Kč
647Kč
535 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

15cm 16 barev osvětlení + DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
 - lampa byla vyrobena pomocí inovativní technologie 3D tisku, díky níž dokonale napodobuje náš satelit. Má drsnou strukturu a každý kráter, který je na něm, odpovídá skutečné. Pokud sníte o usínání pod jasným, zářícím měsícem, tato lampa vám dá takovou možnost.
 - má 16 barev světla, 4 režimy, během nichž je lampa mění automaticky a 4 různé úrovně jasu. Režimy lze vybrat pomocí praktického dálkového ovladače nebo dotykem na spodní část lampy. Kromě toho je lampa napájena pomocí kabelu USB, což usnadňuje nabíjení a není třeba vyměňovat baterii. (doba nabíjení přibližně 3 hodiny).
- imitace měsíce byla vytvořena z ekologického materiálu bez zápachu, kterým je polyaktid. Je plně biologicky rozložitelný. Získává se z obnovitelných surovin, jako je kukuřičná moučka. Nemá nepříznivý vliv na zdraví a jeho světlo a intenzitu lze upravit podle vašich představ. Z tohoto důvodu je také skvělé pro místnost nejmladších obyvatel.
SPECIFIKACE - výkon: 0,5 W; doba osvětlení: 3-8h; doba nabíjení: 3h; režimy osvětlení: 20; rozměry: 15/15 / 20 cm; hmotnost: 0,41 kg.
 

Již od dalšího nákupu pro registrované uživatele % sleva na veškeré zboží

Máte dotaz?