flcz flsk

ML 8471 Zavírač dveřní 40-60 kg stříbrná

Sleva 17 %
Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
- zavírače dveří se zámkem mají schopnost regulovat rychlost zavírání. Můžeme  nastavit, že pokud necháme dveře v konečné fázi, rychle se zavřou, nebo naopak, pomalu.   materiál: hliník
Katalogové číslo: 1356
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Barevnost:
Původní cena: 590 Kč
490Kč
404,96 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

ZAVÍRÁNÍ DVEŘÍ se zámkem 40-60 kg
DVOJITÉ NASTAVENÍ - zavírače dveří mají schopnost regulovat rychlost zavírání a zavírání. Dveře v konečné fázi se mohou zpomalit nebo zrychlit. Můžeme například nastavit, že pokud necháme dveře v konečné fázi, rychle se zavřou, nebo naopak, pomalu. To je užitečné zejména pro seniory, osoby se zdravotním postižením a děti - otevírání a zavírání dveří je snazší.
TEPELNÉ VENTILY - zavírače dveří jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, proto je lze snadno použít pro vnější dveře s maximální hmotností 80 kg. Je odolný vůči nízkým teplotám až do -25 ° C.
PRODLOUŽÍ ŽIVOT DVEŘÍ - zařízení je mimořádně praktické, usnadňuje používání dveří, aniž by byly vystaveny vysokým nákladům na nákup nových, stačí je namontovat na již fungující dveře. Dveře se blíží kromě hlavní funkce - zavírání dveří má i několik dalších, jako například zbavení se bouchnutí při dovření. Zařízení eliminuje průvan a prodlužuje životnost dveří.
UNIVERSAL - produkt lze použít pro pravé a levé křídlové dveře. Otáčením seřizovacího šroubu doleva se rychlost zvýší a doprava se sníží.
Při otevření nad 90 stupňů se aktivuje zámek

materiál: hliník
teplota: až-25 stupňů
rozteč dveří: 600-1000 mm
maximální hmotnost dveří: 35–60 kg
správná uzavírací frekvence: 10 s
rozměry (šířka / výška): 17,5 / 24 cm
hmotnost: 1,04 kg
hmotnost s balením: 1,07 kg
Máte dotaz?