flcz flsk

ML 8467 Zavírač dveřní 65-80 kg stříbrná

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
- zavírače dveří se zámkem mají schopnost regulovat rychlost zavírání. Můžeme nastavit, že pokud necháme dveře v konečné fázi, rychle se zavřou, nebo naopak, pomalu.
barva: hnědá; stříbro
materiál: hliník
 
Katalogové číslo: 1354
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Barevnost:
Původní cena: 690 Kč
578Kč
477,69 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty


ZAVÍRÁNÍ DVEŘÍ SE ZÁMKEM 65-80 kg
DVOJITÉ NASTAVENÍ - zavírače dveří mají schopnost regulovat rychlost zavírání a zavírání. Dveře v konečné fázi se mohou zpomalit nebo zrychlit. Můžeme například nastavit, že pokud necháme dveře v konečné fázi, rychle se zavřou, nebo naopak, pomalu. To je užitečné zejména pro seniory, osoby se zdravotním postižením a děti - otevírání a zavírání dveří je snazší.
TEPELNÉ VENTILY - zavírače dveří jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, proto je lze snadno použít pro vnější dveře s maximální hmotností 80 kg. Je odolný vůči nízkým teplotám až do -25 ° C.
PRODLOUŽÍ ŽIVOT DVEŘÍ - zařízení je mimořádně praktické, usnadňuje používání dveří, aniž by byly vystaveny vysokým nákladům na nákup nových, stačí je namontovat na již fungující dveře. Dveře se blíží kromě hlavní funkce - zavírání dveří má i několik dalších, jako například zbavení se bouchnutí při zavírání . Zařízení eliminuje průvan a prodlužuje životnost dveří.
UNIVERSAL - produkt lze použít pro pravé a levé křídlové dveře. Otáčením seřizovacího šroubu doleva se rychlost zvýší a doprava se sníží.

Při otevření nad 90 stupňů se aktivuje zámek

barva: hnědá; stříbro
materiál: hliník
teplota: -25 stupňů
rozteč: 600-1000 mm
maximální hmotnost dveří: 65–80 kg
správná uzavírací frekvence: 10 s
rozměry (šířka / výška): 21/28 cm
hmotnost: 1,4 kg
hmotnost s balením: 1,55 kg

Máte dotaz?