flcz flsk

LED solární lampa s vestavěným snímačem pohybu 5357

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
snímač pohybu s rozsahem 8 metrů. Když LED žárovky zaznamenávají jakýkoli pohyb, rozsvítí se velmi jasné světlo.
Dlouhý kabel umožňuje montáž solárního panelu mimo reflektor.
Zahradní LED lampa nevyžaduje žádné dodatečné napájení. LED lampa má lithiovou baterii o kapacitě 2000 mAh.
Katalogové číslo: 1149
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Recyklační poplatek: 2,4 Kč
Barevnost:
878Kč
725,62 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Solární LED lampa je ideální pro osvětlení chodníků, vchodových dveří, balkónů nebo garážových vchodů vedle rodinných domů.

výkon reflektoru: 10W

dosah snímače pohybu: až 8 m

úhel osvětlení: 120 stupňů

světelný tok (maximální výkon): 900lm

světelná barva: studená bílá


Zahradní LED lampa je vybavena snímačem pohybu s rozsahem 8 metrů a vysokou citlivostí k pohybu. Způsob fungování lampy je velmi jednoduchý. Když LED žárovky zaznamenávají jakýkoli pohyb, rozsvítí se velmi jasné světlo. Úhel osvětlení LED lampy je 120 stupňů a barvy jsou bílé a studené. Vysoký jas je zaručen světlem LED, který má mnohem delší životnost než u běžných žárovek a umožňuje ušetřit až 80% energie.

Solární LED lampa je velmi vodotěsná (IP65). Vnitřní prvky zahradní LED lampy jsou chráněny před prachem, jinými znečišťujícími látkami a vodou. Vysoká úroveň hydroizolace této LED solární lampy zaručuje, že produkt je velmi odolný a má dlouhou životnost bez korozi nebo poškození. Dlouhý kabel umožňuje montáž solárního panelu mimo reflektor. Můžete jej namontovat na slunečných místech, což zvýší rychlost nabíjení.
Zahradní LED lampa nevyžaduje žádné dodatečné napájení, což znamená, že nepřispívá k vašim nákladům.  LED lampa má lithiovou baterii o kapacitě 2000 mAh, která zaručuje dlouhou pracovní dobu od 4 do 6 hodin. Doba nabíjení je od 6 do 8 hodin. Vše, co musíte udělat, je připojit solární panel k reflektoru během dne, takže lampa je připravena k práci večer.


Máte dotaz?