flcz flsk

Kruzel 10284 Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou - černá

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Přední a zadní odpružení Vám zajistí přepychový jízdní komfort a nezapomenutelný požitek ze samotné jízdy, ať se projíždíte parkem, jedete do práce, závodíte s kamarády, svištíte na cyklostezce či se proháníte po plážové promenádě na Vaší dovolené.
 Koloběžka se rychle stane Vašim spolehlivým partnerem při každodenních aktivitách.
Katalogové číslo: 1605
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Původní cena: 2490 Kč
2149Kč
1776,03 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

Přední a zadní odpružení Vám zajistí přepychový jízdní komfort a nezapomenutelný požitek ze samotné jízdy, ať se projíždíte parkem, jedete do práce, závodíte s kamarády, svištíte na cyklostezce či se proháníte po plážové promenádě na Vaší dovolené. Koloběžka se rychle stane Vašim spolehlivým partnerem při každodenních aktivitách. Díky ruční brzdě, která je klasickým brzdovým lankem napojena na zadní diskovou brzdu bude dobržďování plně pod Vaší kontrolou, čímž se minimalizují rizikové situace. Zadní kolo je navíc doplněno odolnou hliníkovou nášlapnou brzdou pro rychlé brzdění. Nášlapná brzda slouží zároveň jako blatník, doplněna je o praktickou reflexní odrazku.

"Toto je opravdu koloběžka, za kterou se nemusíte stydět. Špičková výbava, čistý design, perfektní zpracování a nízká hmotnost Vás ohromí!"

Skládací, odolný hliníkový rám je lehký a zároveň velmi pevný a odolný. Systém skládání je intuitivní a snadný, stačí zamáčknout páčku a koloběžku hravě složí i Vaše dítě. Dostatečně široká nášlapná deska je vybavena protiskluzovou úpravou zajišťující bezpečnost a stabilitu. Kola o průměru 20cm jsou vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu (PU), který je odolný a zároveň flexibilní, takže poslouží jako první linie tlumení drobných nerovností během jízdy.

Samozřejmostí jsou výškově nastavitelná řídítka od 88cm do 102cm, takže jízdu si užijí jak děti, teenageři, tak i dospělí. Kvalitní gumové cyklistické úchopy řídítek s protiskluzovou úpravou zajistí snadnou ovladatelnost a pevnou kontrolu během jízdy. Koloběžka je také vybavena neodmyslitelným stojánkem.

barva: bílá, černá
materiál: hliník, guma
kola: guma
ložiska: ABEC-9
průměr kola: 20cm
rozměry (délka / šířka / výška): 90/37/105 cm
rozměry plošiny (délka / šířka): 37/14 cm
výškové nastav
ení: 90 až 105 cm
hmotnost: 6,5 kghmotnost v balení: 7 kg


 

Máte dotaz?