flcz flsk

DINOSAURUS na dálkové ovládání 9444

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Jeho ústa se rozsvítí, když se pohybuje. Během řevu vychází z úst studená pára napodobující oheň!
věk: 3+; napájení dinosaurů: tři nabíjecí baterie 700 mAh 1,2 V (součástí balení); napájení dálkovým ovládáním: 3x AA (není součástí dodávky); dosah ovladače: 10/15 m;
Katalogové číslo: 1380
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu od: 58 Kč
Recyklační poplatek: 10,2 Kč
Barevnost:
586Kč
484,3 Kč bez DPH
upozornit při naskladnění
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty
- dinosaurus byl vybaven světelnými a zvukovými efekty. Jeho ústa se rozsvítí, když se pohybuje, a co je nejdůležitější? Během řevu vychází z úst studená pára napodobující oheň! Nic skutečnějšího není - každé dítě bude s takovou hračkou potěšeno! Výrobek byl vybaven reproduktorem, jehož prostřednictvím lze slyšet zvuky napodobující zvuky dinosaurů.
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ -  Umožňuje dálkové ovládání až 10 / 15m.
REŽIM ÚSPORY ENERGIE - hračka má dvě tlačítka, která musí být zapnuta, aby se aktivovala. Pokud je hra s dinosaurem přerušena, dinosaurus přejde do režimu spánku, aby bylo možné restartovat, je nutné zapnout tlačítko vlevo vedle ocasu. Hlavní vypínač je umístěn na břiše zvířete.
POHYBOVÉ PRVKY - po stisknutí pravého tlačítka na dálkovém ovladači se dinosaurus pohybuje vpřed. Při pohybu se osvětlení úst automaticky zapne.

SPECIFIKACE
- věk: 3+; napájení dinosaurů: tři nabíjecí baterie 700 mAh 1,2 V (součástí balení); napájení dálkovým ovládáním: 3x AA (není součástí dodávky); dosah pilota: 10/15 m; rozměry (šířka / výška): 45/25,5 cm; nastavená hmotnost: 0,8 kg; hmotnost s balením: 0,86 kg.
Máte dotaz?