flcz flsk

Beautylushh 8992 Bruska na nehty s nástavci HBS-402

Hodnotil 1 uživatel
Hodnocení
Ohodnoťte tento produkt
Průměr: (x)
 (x)
Frézka na nehty a pro modeláře + PŘÍSLUŠENSTVÍ
VYSOKÁ KVALITA / KOMPLETNÍ SADA - splňuje evropské normy; NÁŠE BRUSKA váží jen 610 g ve srovnání s ostatními až o 150 g méně - jedná se o záruku vysoce kvalitních komponentů, které byly použity při výrobě, což zaručuje mnoho let práce se zařízením.
Katalogové číslo: 1325
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Cena za dopravu: 96 Kč
Recyklační poplatek: 3,7 Kč
Barevnost:
Původní cena: 1490 Kč
1367Kč
1129,75 Kč bez DPH
  • Podrobný popis
  • Hodnocení
  • Video
  • Související produkty

 Frézka na nehty a pro modeláře + PŘÍSLUŠENSTVÍ
VYSOKÁ KVALITA / KOMPLETNÍ SADA - splňuje evropské normy; NÁŠE BRUSKA váží jen 610 g ve srovnání s ostatními až o 150 g  méně - jedná se o záruku vysoce kvalitních komponentů, které byly použity při výrobě, což zaručuje mnoho let práce se zařízením.
 V sadě kromě frézky a hlavy je: nožní pedál, který vám umožní pohodlnou obsluhu, ,  držadlo na brusce vám umožní vrátit brusnou hlavu zpět po práci. Frézka a nožní pedál mají  protiskluzové podložky, které navíc chrání před sklouznutím. K celé sadě byly také přidány čtyři sady fréz.
 Frézka se vyznačuje tichým a hladkým chodem.
ČAS PRO MANIKURu / PEDIKURU - pomocí frézky se čas na dokončení manikúry / pedikúry zkracuje až o polovinu! Nemusíte namáčet ruce / nohy.
 Stačí použít frézku se správnou frézou a vaše nehty nebudou oslabeny acetonem nebo nadměrným řezáním. Frézka také umožňuje rychle zkrátit prodloužené nehty. Rukojeť dokonale padne do ruky, nevibruje, což zabraňuje únavě po dlouhodobém používání, výrazně ovlivňuje také kvalitu práce.
2 REŽIMY - brusku můžete ovládat pedálem nebo základnou - pomocí přepínače vyberte jeden z 9 režimů (ve třech barvách).
 Pedálové ovládání spočívá v zapnutí a vypnutí frézky s přednastavenými otáčkami. Frézka má také zámek TWIST - LOCK, je to nejbezpečnější a nejrychlejší způsob výměny fréz. Chcete-li ji vyměnit, otočte ji úplně doleva, po instalaci nové otočte frézku doprava.
4 Sady frézovacích hrotů - sada 36 diamantových fréz je součástí  - jsou ideální pro odstraňování hybridního laku, gelu nebo akrylu, pro odstraňování kutikuly a broušení nehtů, atd. 12 frézek s brusným kámen - používají se pro matování nehtů, broušení, ošetření pokožky, zkrácení nehtů, broušení a vyhlazení . 12 plstěných frézek - díky těmto nástrojům budete leštit přírodní i umělé nehty. Jsou nezbytné pro profesionální manikúru a pedikúru. Plstěná frézka poskytne nehtům skleněný efekt.
 Kromě toho je v sadě zahrnuto 106 brusných válečků , které zaručují 100% hygienu během broušení.


SPECIFIKACE - barva: vínová výkon: 65 W; napájení: 220-240V; 50-60 Hz; maximální rychlost otáčení: 35 000 / min; průměr frézy: 2,35 mm - standardní; schopnost změnit směr otáčení: ano; ochrana proti přehřátí: ano; rozměry (délka / šířka / výška): 15,5 x 12 x 8cm ; délka kabelu: 100 cm; hmotnost brusky : 610 g; celková hmotnost: 1,1 kg; hmotnost s balením: 1,25 kg.
ÚDAJE

barva: černá / bílá / vínová
výkon: 65 W
napájení: 220-240V; 50-60 Hz
maximální rychlost: 35 000 / min
průměr frézy: 2,35 mm - standardní
schopnost změnit směr otáčení: ano
ochrana proti přehřátí: ano
VČETNĚ

frézka s napájecím kabelem
hlava
nožní pedál
silikonový držák frézky
montážní rukojeť
sada 6  fréz na válečky
sada 12 řezačů kamene
sada 30 diamantových fréz
sada 12 plstěných fréz
100 válečků

Máte dotaz?